Sim-Med Ratownictwo Medyczne

Troszczymy się o Ciebie i Twoją rodzinę.

Jako Sim-Med Ratownictwo Medyczne rozpoczęliśmy swoją działalność w 2008 roku.

Założenie firmy i świadczenie usług z zakresu ratownictwa medycznego to owoc wieloletniej pasji i doświadczenia oraz przekonanie, że możemy to robić najlepiej w Polsce. Od samego początku działalności nasz zespół medyczny zajmuje się zabezpieczaniem medycznym imprez masowych, zawodów sportowych oraz wszystkich event’ów podczas których najwyższe bezpieczeństwo uczestników nie jest obojętne organizatorom.

Posiadamy szeroką ofertę szkoleń z zakresu pierwszej pomocy skierowaną i dostosowaną do pracowników z różnych branż. Jesteśmy przekonani, że w sytuacji zagrożenia życia, człowiek jest w stanie przywołać tylko dobrze utrwalone umiejętności. Nasi instruktorzy posiadają doświadczenie w dydaktyce. Wiedza przekazywana jest zawsze w sposób przystępny i ciekawy.

Jako jedna z pierwszych firm na Pomorzu utworzyliśmy specjalny program szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy małym dzieciom i niemowlętom.

Nasi Ratownicy Medyczny odwiedzają również szkoły i przedszkola ucząc dzieci odpowiednich zachowań w sytuacji zagrożenia. Warsztaty „Mały Ratownik ” to doskonała forma nauki i zabawy dla najmłodszych.

Troszczymy się o Ciebie i Twoją rodzinę.

Dziękujemy za sprawdzenie Grupy Sim-Med i rozważenie nas dla swojego zespołu. Jeśli możemy w jakikolwiek sposób pomóc Ci w rozpoczęciu współpracy, kliknij poniżej i daj nam znać.

Grupa Sim-Med

Doświadczenie, uczciwość i skuteczność, której możesz zaufać.

Firmy, które nam zaufały.

Dzięki współpracy każdy może zyskać.