Oferujemy pracę

Potrzebujemy Twojej wiedzy i umiejętności, aby tworzyć lepsze jutro.

Możesz aplikować na wszystkie nasze aktualne oferty pracy, które znajdują się w formularzu zgłoszeniowym, za pomocą którego: załączysz swoje CV, list motywacyjny i jednym kliknięciem wyślesz wszystko do działu rekrutacji. Otrzymasz email z potwierdzeniem, że otrzymaliśmy Twoją aplikację i w ciągu kilku następnych dni postaramy się z Tobą skontaktować.

Nasz proces rekrutacji zazwyczaj składa się z dwóch etapów spotkań rekrutacyjnych. Ponieważ zależy nam na efektywności działania, możemy także zaprosić Cię na video interview. Często korzystamy również z dodatkowych narzędzi oceny, aby lepiej poznać kandydatów i wybrać odpowiednią osobę na konkretne stanowisko.

Oferujemy miejsce pracy w ktorym:

  • zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia,
  • możesz korzystać z benefitów m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, współfinansowana karta sportowa, inne usługi i produkty na platformie Medicover Benefits i wiele więcej,
  • pracujesz średnio 3 dni w tygodniu w trybie zmianowym 12 godzinnym,
  • masz zawsze wolne niedziele i święta,
  • zapewniamy szkolenia merytoryczne i praktyczne, które zmniejszą Twój stres podczas pierwszych dni w nowej roli,
  • pracujesz w nowoczesnym centrum medycznym, gdzie działamy według światowych standardów opieki medycznej.

Rozpoczęcie współpracy

Dziękujemy za sprawdzenie Grupy Sim-Med i rozważenie nas dla swojej ścieżki zawodowej. Jeśli możemy w jakikolwiek sposób pomóc Ci w rozpoczęciu współpracy, kliknij poniżej i daj nam znać.

Grupa Sim-Med

Doświadczenie, uczciwość i skuteczność, której możesz zaufać.

Firmy, które nam zaufały.

Dzięki współpracy każdy może zyskać.